Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Noc sylwestrowa w schronisku 2017/2018

Urlop w Beskidzie Niskim

Tereny Beskidu Niskiego obejmują część województwa małopolskiego i podkarpackiego. Są to obszary między innymi Nowego Sącza, Stróży,Gorlic i Jasła. Góry, znajdujące się w tej części Beskidów, charakteryzują się długimi grzbietami o spłaszczonych wierzchowinach i kopulastych szczytach, które są ostre i strome. Do najwyższych szczytów należą: Lackowa(997 m) ,Jaworze (882 m),Wątkowa (846 m) i Kamień (857 m n.p.m.).

Turyści bardzo chętnie odwiedzają Beskid Niski w celu spędzenia tutaj nocy sylwestrowej. Ceny takich imprez wahają się w granicach od blisko 500 do prawie 1000 złotych. W ofercie znajdziemy między innymi szwedzki bufet, noclegi, seans w Jaskini Solnej, możliwość skorzystania z basenu z hydromasażem, spędzenie wieczoru w kasynie (Travelling Fun Casino),dyskotekę z Dj-em oraz bal sylwestrowy przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Oferty domów wypoczynkowych (np. w Wysowej i w Gorlicach), obejmują z reguły cztery dni pobytu. Organizowane są także imprezy tematyczne (muzyka z lat 80, The Beatles,bal przebierańców itp.). Całość urozmaica pokaz sztucznych ogni (na skraju Parku Zdrojowego w Wysowej) oraz losowanie, wśród zgromadzonych na zabawie sylwestrowej par,weekendu dla dwóch osób w Starym Domu Zdrojowym. Alternatywą jest także tygodniowy pobyt, również dla dwóch osób na wczasach leczniczych. W programie znajduje się także wycieczka po Wysowej z przewodnikiem. Swoje miejsce maja tutaj także tradycyjne góralskie rozrywki sylwestrowe, takie jak kuligi, ognisko oraz dla amatorów narciarstwa, możliwość wyjazdu na stok w Smerekowcu. Ponadto można liczyć na rabat w szkółce narciarskiej Minerale Mierniki SKI.

Podczas pobytu w ośrodkach wypoczynkowych Beskidu Niskiego, możemy więc połączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz zabawy i typowo góralskich atrakcji w noc sylwestrową,mamy okazję zadbać o nasze zdrowie (hydromasaże, jaskinie solne).