Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabawa sylwestrowa w Krynicy 2017/2018

Sylwester na Jaworzynie Krynickiej

Beskid Sądecki jest pasmem górskim,znajdującym się w Karpatach Zachodnich. Najwyższy szczyt to Radziejowa (1262 m n.p.m.), a mekką wszystkich turystów, odwiedzających Krynicę są Jaworzyna Krynicka oraz Czarny Potok. Jest to przede wszystkim bardzo atrakcyjny region dla turystów. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przepięknymi krajobrazami takimi jak np. przełom rzeczny Popradu czy szlak architektury drewnianej. Tereny Beskidu Sądeckiego słyną też z licznych uzdrowisk i ujęć zdrowotnych wód mineralnych (Muszyna, Krynica-Zdrój,Piwniczna).

Istnieje również mnóstwo schronisk PTTK,bacówek, pensjonatów, hoteli oraz domów wypoczynkowych. Jest to także wymarzone miejsce na spędzenie prawdziwego,góralskiego Sylwestra. Nie bez powodu jest to więc region Beskidów, cieszący się największą popularnością wśród turystów,nie tylko w okresie zimowym.

Oferta sylwestrowa w jednej z miejscowości Beskidu Sądeckiego obejmuje dni od 27 grudnia do 2 stycznia. Spośród wielu atrakcji, czekających na uczestników imprezy wieńczącej stary rok znalazły się: biesiada w karczmie,występy kapel regionalnych,kulig z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek,wieczór taneczny z zespołem muzycznym , bal sylwestrowy z uroczysta kolacją w restauracji hotelowej oraz dyskoteka noworoczna, która ma miejsce pierwszego dnia nowego roku. W ofercie znalazły się również atrakcje dla dzieci. W każdy dzień pobytu w godzinach od 10 do 14, odbywa się tzw. Rogasiowe przedszkole, zimowe animacje,spacer po okolicy z leśniczym śladami Rogasia z Doliny Roztoki,kino familijne oraz sylwestrowy bal przebierańców dla najmłodszych uczestników imprezy.

W cenie pobytu możemy liczyć na sześć noclegów,śniadania w formie bufetu, obiadokolacje w restauracji hotelowej, kolację biesiadna w karczmie przy akompaniamencie kapeli góralskiej, uroczysty obiad sylwestrowy,bal,pokazy sztucznych ogni, alkohol i drinki w open barze oraz wcześniej wspomnianą dyskotekę w Nowy Rok.

Punktów programu jest więc dosyć sporo, a obok nich możemy również liczyć na bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, tenisa stołowego,hali sportowej oraz siłowni. Można również skorzystać z lekcji aqua aerobicu oraz tańca towarzyskiego. Ponadto obowiązuje 10% rabat na korzystanie z wybranych usług w centrum SPA i również 10% na karnety w stacji narciarskiej. Organizatorzy oferują także strzeżony parking.

Ceny, w zależności od osób bądź ilości członków rodziny zaczynają się od 377 a kończą nawet na 4322 złotych za sześć dni pobytu. Opcja gratisowa obowiązuje dla dzieci poniżej 4 lat.